Opis stanowiska pracy

  • Wykonywanie serwisu oraz naprawa urządzeń filtracji powietrza w zakładach przemysłowych na terenie Polski (filtry powietrza, odciągi, odpylacze, wentylatory),
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
  • Nadzór nad uruchomieniami instalacji.
  • Organizacja grupy serwisowej.
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej serwisowanych instalacji.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Doświadczenie na stanowisku serwisanta urządzeń klimatyzacyjnych/wentylacyjnych,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Duża dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Prezentacja firmy

NAAR Technik oferuje projektowanie i wykonawstwo instalacji odpyl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości