Serwisant-wdrożeniowiec oprogramowania

IT4KAN sp. z oo

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

  • wsparcie techniczne dla klientów oprogramowania (zdalnie i bezpośrednio)
  • udział we wdrożeniach produktów IT4KAN

Wymagania:

  • znajomość systemów operacyjnych Windows (7/10/Server) i Linux
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi (TCP/IP, routery, VPN)
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z relacynymi bazami danych
  • komunikatywność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie czytania dokumentacji

Mile widziane:

  • znajomość serwera aplikacyjnego Glassfish
  • znajomość HTML, CSS i JavaScript
  • znajomość standardów medycznych DICOM, HL7

Forma współpracy:

  • -Etat / Własna DG / Zlecenia

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji na stanowisko "Serwisant-wdrożeniowiec oprogramowania" prowadzonej przez IT4KAN sp z o.o. z siedzibą w Katowicach przy al. Roździeńskiego 188c od września 2018 roku.

Oświadczam, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania danych przez IT4KAN dostępnymi na stronach "www.it4kan.pl/dane-osobowe" i że zostałem poinformowany, że:

  • dane osobowe będą przetwarzane przez okres maksymalnie 6 miesięcy od dnia rozpoczęcia rekrutacji
  • mam m.in. prawo do dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, oraz do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

Prezentacja firmy

IT4KAN to zespół specjalistów dysponujących wieloletnim doświadczeniem w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca IT - Konsulting, Praca IT - ERP