Serwisant - urządzenia gastronomiczne

Conrad Company

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Oferta dotyczy stanowiska serwisanta urządzeń gastronomicznych (grzejne, chłodnicze, pralnicze).
Praca polega na naprawie i montażu w/w urządzeń.
Naprawy odbywają się głównie u klienta więc konieczne jest posiadanie uprawnienia do kierowania pojazdami kategorii B.
Praca wiąże się z codziennymi wyjazdami.
Niewielka ilość napraw realizowana jest w siedzibie firmy.

Wymagania

- doświadczenie w naprawie i montażu urządzeń,
- uprawnienia SEP 1kV,
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych,
- prawo jazdy kat. B,
- dyspozycyjność,
- sumienność,
- uprawnienia do montażu, naprawy, konserwacji urządzeń gazowych,
- doświadczenie w branży lub pokrewnych,
- dobra znajomość Białegostoku oraz woj. Podlaskiego,

Prezentacja firmy

Aktualnie głównymi rodzajami naszej działalności są: sprzedaż profesjona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 250PLN - 3 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia za sprzedaż
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis