Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych

LeasingTeam Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Serwisowanie: urządzeń klimatyzacji i chłodniczych, instalacji elektrycznych, kurtyn powietrznych, central wentylacyjnych;

• Montaże nowych urządzeń i instalacji;

• Raportowanie;

• Doradztwo i diagnozy techniczne.

Oferta:

• Umowa o pracę;

• Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

• Atrakcyjne wynagrodzenie – możliwość negocjacji;

• Praca na jedną zmianę;

• Pakiety benefitów (Multisport, LuxMed, PZU).

Wymagania

Oczekiwania:

• Uprawnienia: G1 E do 1 kV, G2 E, oraz certyfikat na F-gazy;

• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

• Znajomość schematów elektrycznych – warunek konieczny;

• Obeznanie z dokumentacją techniczną;

• Prawo jazdy kat. B;

• Mobilność;

• Obsługa komputera (MS Office).

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami.”

Osoby zainteresowane udziałem również w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie w CV dodatkowej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez Grupę LeasingTeam zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami).”

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis