Serwisant urządzeń klimatyzacji i wentylacji

Cool-Service Sp. z o.o.

małopolska, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Cool-Service sp. z o.o. z siedzibą w Staniątkach istnieje na rynku inwestycyjnym od 1998 roku. Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu, dostawach, montażach oraz serwisach urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych czołowych światowych producentów.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolska

Zadania:
- bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz naprawy instalacji klimatyzacji i wentylacji
- monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii,
- współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych.

Od kandydatów oczekujemy:
-znajomość budowy, obsługi instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych oraz zagadnień związanych z ich montażem i rozruchem
- doświadczenie w serwisowaniu klimatyzacji
- ogólna znajomość zagadnień elektrycznych
- umiejętność czytania rysunków technicznych
- brak przeciwwskazań do prac na wysokościach
- prawo jazdy kat. B.
- umiejętność pracy w zespole
- dyspozycyjność, dokładność i sumienność w realizowanych zadaniach

Mile widziane
- uprawnienia do prac wysokościowych i podestach ruchomych
- wykształcenie średnie techniczne elektryczne
- kwalifikacje uprawniające do obsługi urządzeń elektroenergetycznych SEP do 1 kV

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- możliwość rozwoju osobistego
- atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego za pośrednictwem portalu bądź bezpośrednio na adres e-mail.

Prezentacja firmy

Firma Cool-Service sp. z o.o. z siedzibą w Staniątkach istnieje n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis