Opis stanowiska pracy

- bieżąca obsługa nowoczesnych automatów etykietujących i ważąco - etykietujących,
- drobny serwis w/w urządzeń,

Wymagania

- znajomość podstaw mechaniki bądź elektroniki,
- zdolności do prac manualnych,
- znajomość podstawowych zagadnień związanych z IT,
- umiejętność pracy w zespole,
- gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym,
- chęć nauki i rozwoju osobistego,
- mile widziane wykształcenie techniczne,

Oferujemy:
- Stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Przyjazne środowisko pracy w młodym i ambitnym zespole,
- Kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje,
- Szeroki pakiet benefitów oraz Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w ZM Henryk Kania S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji na podany kontakt:

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
43-200 Pszczyna Ul. Korczaka 5
lub za pośrednictwem aplikuj na portalu infopraca

Prezentacja firmy

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - to jedne z większych masarni n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji