SERWISANT URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH

Nortech Sp. z o.o.

Radwanice k. Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy szukamy kandydata na stanowisko:

SERWISANT URZĄDZEŃ SPAWALNICZYCH

Obowiązki kandydata :

  •  wstępna wycena kosztów naprawy
  •  lokalizacja i usuwanie uszkodzeń
  •  testowanie urządzeń po naprawie
  •  walidacja sprzętu

Wymagania:

  •  wykształcenie średnie, kierunek elektronika lub pokrewne
  •  doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych
  •  gotowość do 2-3 dniowych wyjazdów służbowych
  •  zdolności manualne

Oferujemy:

  •  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  •  interesującą i pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  •  możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego,
  •  niezbędne narzędzia pracy

W CV prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez firmę Nortech Sp.z.o.o. dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Prezentacja firmy

NORTECH Sp. z o.o. jest firmą handlową działającą w branży spawalniczej.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Energetyka, Praca Inne