Serwisant urządzeń chłodniczych

Coldservice Sp. z o.o.

Żagań, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Nasza firma poszukuję pracownika na stanowisko:

Serwisant urządzeń chłodniczych.

Zakres obowiązków:
- Wykonywanie prac serwisowych
- Usuwanie bieżących awarii
- Obsługa serwisowa klientów na podległym obszarze
- Cykliczne przeglądy i konserwacja urządzeń chłodniczych zamontowanych w obiektach klientów

Nasza firma oferuję:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Samochód służbowy
- Możliwość rozwoju
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz.883)”

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie lub zawodowe (preferowane techniczne elektryk, automatyk)
- Doświadczenie w branży chłodnictwo
- Samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność
- Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV
- Umiejętność samodzielnego diagnozowania awarii oraz ich usuwania

Prezentacja firmy

Ogólnopolski serwis urządzeń chłodniczych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis