Serwisant Urządzeń Białystok

M2M Team Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy młodą firmą działającą w branży komunikacji między maszynami , tworzymy rozwiązania dla medycyny. W swoim dorobku posiadamy unikalne w skali światowej wdrożenia, a nasze rozwiązania wyróżnione zostały na ostatnim Kongresie GSM w Barcelonie w prestiżowym konkursie M2M Challenge. W związku z rozwojem poszukujemy nowego członka naszego m2m teamu, który odpowiedzialny będzie za nadzór techniczny nad naszymi systemami. Jeśli technika nie sprawia Ci problemu, potrafisz naprawiać urządzenia elektroniczne i mechaniczne, jeśli jesteś samodzielny i dobrze zorganizowany, prawdopodobnie pasujesz do naszego zespołu.
Z przyjemnością zatrudnimy na ½ etatu kogoś, kto ogarnia technikę i nie odpuszcza dopóki nie rozwiąże problemu.

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą firmą działającą w branży komunikacji między maszy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis