Serwisant Układów Gorąco Kanałowych.

YUDO POLAND Sp. z o.o.

54-105 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma YUDO POLAND Sp. zo.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Serwisant Układów Gorąco Kanałowych.

Obowiązki:

• Serwis układów gorąco kanałowych

• Kontakt z klientem mailowy, telefoniczny

• Doradztwo w kwestiach technicznych

Oferujemy:

• Prace w dynamicznej rozwijającej się na rynku europejskim firmie

• Ciekawą i pełną wyzwań pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie

Zapewniamy:

• Szkolenie

• Samochód służbowy, telefon i laptop

Oczekiwania:

• komunikatywna znajomości języka angielskiego

• podstawowej znajomości urządzeń i zagadnień z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych

• Prawo jazdy kat. B

• Gotowość na częste podróże po Polsce

Kandydatury ze zdjęciami prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj”

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

Prezentacja firmy

Firma YUDO to wiodący na rynku światowym producent układów gorąco... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria