Kelly Services Poland Sp. z o.o

Serwisant Turbin Wiatrowych

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Bieżący serwis i obsługa turbin wiatrowych na terenie krajów Europy
  • Ustalanie przyczyn awarii turbin wiatrowych oraz usuwanie zaistniałych usterek (troubleshooting)
  • Przeprowadzanie napraw elektronicznych, mechanicznych i hydraulicznych elementów konstrukcyjnych, jak również w dziedzinie inżynierii sterowania
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej i raportowanie

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy związanej z mechaniką, elektryką, elektroniką lub automatyką
  • Wykształcenie techniczne (wyższe lub średnie)
  • Wiedza/umiejętności praktyczne z zakresu dziedzin nauk technicznych, np. elektryka, mechanika, budowa maszyn, automatyka, utrzymanie ruchu etc.
  • Gotowość do częstych wyjazdów zagranicznych i pracy w systemie 14 dni roboczych/14 dni wolnych
  • Odpowiedzialne oraz rzetelne podejście do powierzonych obowiązków służbowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z ponad 20-sto letnim doświadczeniem w biznesie
  • Pracę w perspektywicznej, rozwojowej i nowoczesnej branży
  • Profesjonalne oraz pełne przygotowanie do wykonywania obowiązków na stanowisku
  • Współpracę w kompetentnym i doświadczonym zespole
  • Pełną wyzwań pracę poza granicami kraju
  • Konkurencyjne warunki płacowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV w języku angielskim.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim klikając w przycisk aplikowania.