Serwisant systemów niskoprądowych

Interfach

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Interfach szuka osoby do pracy w charakterze serwisanta systemów niskoprądowych. Praca polega na serwisie / konserwacji okablowania i urządzeń teleinformatycznych takich jak: systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, systemy sygnalizacji pożarowej, kontrola dostępu.

Gwarantujemy dostęp do cyklicznych szkoleń poszerzających posiadaną wiedzę oraz dających możliwości osobistego rozwoju. Oferujemy ciekawą pracę w zespole specjalistów.

Wymagania

- zdolności techniczne i sprawność manualna,
- zainteresowania elektroniką, informatyką, elektryką
- wykształcenie techniczne,
- prawo jazdy kat. B,
- znajomość zagadnień elektroniki,
- wymagane doświadczenie.

Prezentacja firmy

Firma Interfach została założona w Radomiu w 1988r. Działamy na rynku ju... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis