serwisant systemów klimatyzacji i wentylacji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 31464
Praca stała
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie przeglądów instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych
  • nadzór nad bieżącą eksploatacją tych urządzeń – usuwanie awarii
  • montaż nowych urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • wykonywanie prac w ramach utrzymania ruchu na innych urządzeniach i instalacjach

Oczekiwania:
  • wykształcenie co najmniej zawodowe – kierunkowe
  • minimum 2 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku
  • znajomość budowy i zasady działania urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • znajomość obsługi w/w urządzeń
  • znajomość automatyki układów wentylacyjno–klimatyzacyjnych
  • znajomość podstaw mechaniki
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • stała praca w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i zabezpieczenie socjalne
  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)