Opis stanowiska pracy

PLUS KADRA Sp. z o.o., dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami
z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. Plus Kadra Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676.

Dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Serwisant systemów alarmowych

Zakres obowiązków:
- Konfigurowanie i ustawianie systemów;
- Konserwacja systemów;
- Diagnozowanie oraz usuwanie uszkodzeń i awarii;
- Sporządzanie protokołów z wykonywanych zadań;

Nasza oferta:
- Umowa o pracę;
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
- Służbowy samochód, telefon i laptop;

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie o kierunku elektrotechnicznym, elektrycznym, elektronicznym;
- Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
- Prawo jazdy kat. B;
- Mile widziane ukończone kursy i szkolenia w zakresie instalacji systemów alarmowych;
- Obsługa komputera;

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy i posiadasz odpowiednie kwalifikacje prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych lub kontakt telefoniczny.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Aktualnie poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku:

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis