Opis stanowiska pracy

Firma Dajan zajmuje się elektronicznymi systemami bezpieczeństwa obiektów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy specjalistów na stanowisko: serwisant systemów alarmowych.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
Montaż, uruchamianie, serwis i konserwację urządzeń systemów alarmowych i przeciwpożarowych
Rejon pracy:
Zachodniopomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
• Szkolenia podnoszące kwalifikacje
• Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby, spełniające kryteria, prosimy o przysłanie CV. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie techniczne - elektroniczne, elektryczne lub pokrewne
• Dobra znajomość urządzeń oraz systemów alarmowych i bezpieczeństwa: SSWiN, CCTV, KD, SAP, System oddymiania
• Doświadczenie w pracy instalatora systemów alarmowych i CCTV
• Prawo jazdy kategorii B
• Samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych
• Wysoka kultura osobista jak również umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu ATS MASTER

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się projektowaniem, instalacją oraz serwisem elektr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
na okres próbny 3 miesiąca, a potem na stałe
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis