Serwisant sprzętu budowlanego / operator na linii produkcyjnej

Polski Węgiel Dystrybucja Sp. z o.o.

99-440 Zduny, łódzkie

Opis stanowiska pracy

POLSKI WĘGIEL DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. działa na rynku krajowym w zakresie handlu i produkcji w sektorze węglowym. Naszą działalnością jest wzbogacanie i sprzedaż najlepszej jakości węgla dla potrzeb energetyki (Zakładów Energetyki Cieplnej), a także dla potrzeb ogrodnictwa, przetwórstwa rolno-spożywczego oraz gospodarstw domowych. Naszym priorytetem jest dostarczanie na Polski rynek węgli średnich i grubych oraz EkoGroszku najlepszej jakości.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis pracy:

- obsługa linii produkcyjnej wyrobów węglowych,

- naprawa i konserwacja ciężkiego sprzętu budowlanego,

- przebudowa urządzeń, ich naprawa i konserwacja.

- organizacja zaplecza technicznego

- planowanie i koordynację robót

Oferujemy:

- możliwość szybkiego podjęcia zatrudnienia

- samodzielność w działaniu;

- szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji

- pracę w renomowanej firmie, o stabilnej pozycji na rynku,

- atrakcyjne warunki wynagradzania,

- zatrudnienie na umowę o pracę

Wymagania

- wykształcenie techniczne

- niezbędne doświadczenia na podobnym stanowisku pracy

- sumienność i dobra organizacja pracy.

- zdolności manualne potrzebne do wykonania różnych napraw

Prezentacja firmy

POLSKI WĘGIEL DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. działa na rynku krajowym w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis