Serwisant / Specjalista ds. Technicznych

Allcomp Polska

Katowice, śląskie

          Firma Allcomp Polska Sp. z o.o. to polski projektant i producent maszyn UNICUT do automatyzacji krojowni i optymalizacji procesu produkcyjnego. W oparciu o nasze 20-letnie doświadczenie proponujemy Naszym Klientom rozwiązania, które automatyzują, usprawniają oraz poprawiają rentowność kolejnych etapów procesu produkcji wyrobów tekstylnych i tapicerowanych. Naszym Klientom zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz rozwiązania "szyte na miarę". Zaufali nam Klienci w 26 państwach na 3 kontynentach.
PROMUJEMY POLSKĄ TECHNOLOGIĘ I POLSKIE ROZWIĄZANIA
Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • instalacja produkowanych przez naszą firmę maszyn oraz linii produkcyjnych u klienta,
  • wsparcie techniczno-technologiczne naszych klientów (bezpośrednie, zdalne i telefoniczne),
  • serwisowanie i naprawy maszyn,
  • utrzymanie w ruchu maszyn u klienta.

Praca związana jest z wyjazdami służbowymi w kraju i zagranicą

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • umiejętności techniczne: elektronika i/lub automatyka i/lub mechanika,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodę w komunikacji będzie dodatkowym atutem,
  • wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • łatwość w nawiązaniu kontaktów i umiejętność pracy zespołowej,
  • znajomość obsługi komputera i pakietu Ms Office.

Szukamy ZAANGAŻOWANYCH SPECJALISTÓW, którzy chcą w naszej firmie wykorzystać pozyskaną do tej pory wiedzę i pracować z ciekawymi, innowacyjnymi projektami. Cenimy ludzi zaangażowanych, uśmiechniętych, z poczuciem humoru, którzy chcą się rozwijać i wspólnie z nami tworzyć naszą markę. Przychodząc do naszej firmy możesz liczyć na indywidualny rozwój oraz merytoryczne wsparcie przełożonych.

Oferujemy:
          Szukamy osób, które chcą w Naszej Firmie wykorzystać pozyskaną do tej pory wiedzę i współtworzyć ciekawe, innowacyjne projekty. Cenimy ludzi zaangażowanych, uśmiechniętych, z poczuciem humoru, którzy chcą się rozwijać i wspólnie z Nami budować Naszą markę.
Dołącz do Allcomp Polska i stań się częścią Naszego Zespołu!