Serwisant Skuterów

SCROOT Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • uzupełnianie paliwa w pojazdach
  • dbanie o odpowiedni poziom naładowania akumulatorów
  • dbanie o odpowiedni poziom ciśnienia w oponach
  • dbanie o czystość pojazdów
  • relokacja (transport) skuterów na terenie Warszawy

Wymagania

  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań
  • duża dyspozycyjność
  • zdolności manualne
  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • własny samochód dostawczy
  • doświadczenie w transporcie motocykli lub innych ładunków wymagających spechalistycznego mocowania

Oferujemy

  • dużą samodzielnośc w wykonywaniu pracy
  • stabilne zatrudnienie w opraciu o umowę zlecenie
  • szkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązków

Prezentacja firmy

Jesteśmy SCROOT. Niebawem zaczniemy dostarczanie usługi wynajmu skuterów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis