Serwisant sieci internetowej

CONER ELECTRONIC

Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca ma charakter typowo fizyczny, polega na serwisowaniu, oraz instalowaniu nowych przyłączeń w bezprzewodowej sieci internetowej. Możliwa współpraca w trybie 8h jak i również na 3/4 etatu na umowę o pracę, po przebytym szkoleniu i osiągnięciu pełnej samodzielności.

Poszukujemy osoby, która doskonale orientuje się w środowisku internetowym i zna przynajmniej w stopniu średnim zasadę budowy sieci kablowych, oraz bezprzewodowych.

Bardzo ważna jest umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, oraz wykonywania instalacji natynkowej.

Osoba taka powinna być samodzielna i chętna do pracy.

Wynagrodzenie uzależnione jest od ilości przepracowanych godzin, oraz wykonanych montaży – do ustalenia.

Wymagania

  • prawo jazdy
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • dyspozycyjność
  • brak lęku wysokości
  • odpowiedzialność!
  • bliskie zamieszkanie w stosunku do lokalizacji firmy (Mikołów)
  • mile widziany student studiów zaocznych

Prezentacja firmy

NASZASIEC.PL świadczy usługi internetowe od blisko 12 lat, aktualnie kon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce