Dla naszego Klienta, wiodącego producenta robotów przemysłowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

serwisant robotów

Nr ref.: 37658
Praca stała
Lokalizacja: Katowice + cała Polska

Zakres obowiązków:
  • pierwsze uruchomienie, naprawa i konserwacja serii (V)KR C1/2/4, oraz małych robotów
  • samodzielne wykonywanie zadań serwisowych
  • praca w hotline i serwis przez telefon
  • rozmowy wprowadzające dla klientów o ich nowym robocie
  • wspieranie klientów w kwestiach konserwacji
  • konfiguracja systemów automatyki
  • samodzielne prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi, programowania, konserwacji, diagnozowania i integracji robotów oraz planowania automatyzacji systemu
  • planowanie i prowadzenie spotkań szkoleniowych
  • przygotowywanie umów

Oczekiwania:
  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku technik serwisu, pracownik działu utrzymania ruchu
  • wykształcenie średnie techniczne, mile widziane z kierunków: technika, mechanika lub mechatronika
  • znajomość robotyki i automatyzacji
  • podstawowa wiedza z zakresu budowy instalacji
  • znajomość PLC
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca np. pozyskiwanie wiedzy podczas międzynarodowych szkoleń
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych
  • wysoka kultura osobista i poziom komunikacji
  • mile widziana znajomość języków programowania (KRL, C++, C#, Java)

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • uczestnictwo w wielu międzynarodowych szkoleniach
  • praca przy użyciu nowych technologii
  • połączenie pracy stacjonarnej i mobilnej (wyjazdy z biura Klienta w Katowicach)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)