Serwisant przenośników taśmowych (praca pod ziemią)

NILOS Polska Sp. z o. o.

śląskie, cała Polska, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy: Serwisant przenośników taśmowych jest odpowiedzialny za właściwe wykonanie połączeń taśm przenośnikowych na bazie technologii NILOS; w ramach zatrudnienia oferujemy przygotowanie do ciekawego zawodu, interesujący charakter pracy; częste wyjazdy służbowe finansowane przez Pracodawcę; dla najlepszych praca serwisowa również poza granicami Polski: Niemcy, Czechy.

Miejsce pracy: teren całej Polski,

szczególnie: Kopalnie WK – Górny Śląsk,

Kopalnie Rud Miedzi – Dolny Śląsk,

Lubelskie Zagłębie Węglowe-KWK Bogdanka,

Kopalnie kruszyw mineralnych

Prezentacja firmy

Nilos Polska jest oddzialem niemieckiej firmy z grupy Ziller. Zaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Praca na produkcji