Serwisant na obiekcie - wysokie stawki

LeasingTeam Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 0024978
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie drobnych napraw na terenie dworców wrocławskich,
  • podstawowe prace wykończeniowe,
  • sprawowanie pieczy nad sprawnością instalacji wodnej,
  • usuwanie ewentualnych usterek/awarii - tzw. "złota rączka".

Oczekiwania:

Wymagamy:

  • wykształcenia technicznego/zawodowego,
  • doświadczenia na zbliżonym stanowisku,
  • uprawnień energetycznych E do 1 kV,
  • prawa jazdy kategorii B.

Oferta:

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
    wynagrodzenie (zależne od doświadczenia) - zarobki od 4000 do 6000 zł brutto,
  • dodatkową premię - uzależnioną od wyników,
    pracę na terenie Wrocławia i okolic,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.