serwisant , monter urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

GT CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA

05-805 Kanie , Pruszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków pracownika będzie należało :
1. wykonywanie instalacji chłodniczych freonowych ( lutowanie twarde cu )
2. montaż mebli chłodniczych regały , lady itp.
3. budowa komór chłodniczych z płyty
4. wykonywanie przeglądów okresowych
5. wykrywanie i usuwanie awarii , z dziedziny chłodnictwa , klimatyzacji
6. Prowadzenie budów.

Wymagania

Od kandydata na stanowisko serwisant , monter chłodnictwa i klimatyzacji oczekuję się
1.Wiedzy z branży opartej na bogatym doświadczeniu teoretycznym i praktycznym
2. Dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów służbowych
3. Prawo jazdy kat. B
4. zaangażowanie w wykonywaną pracę , staranność i dokładność
5. dodatkowym atutem kandydata będzie posiadanie odpowiednich kwalifikacji do wykonywania zawodu ( uprawnienia sep , spawalnicze , freonowe , certyfikatu f-gazowy)

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się serwisem urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych jak ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie roczne
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis