Opis stanowiska pracy

Monter - Serwisant - mebli i urządzeń sklepowych - boksy kasowe. Osoba odpowiedzialna za realizację zadań w zakresie napraw awaryjnych, przeglądów okresowych, prac montażowych-remontowych boksów kasowych w obiektach u naszych klientów. Praca z dojazdem do klienta, w tym wyjazdy-delegacje, czasem 2-3 dniowe, serwis awaryjny / na wezwanie.

Wyjazdy powierzonym samochodem służbowym - konieczne czynne prawo jazdy i doświadczenie kierowcy. Przy wyjazdach z noclegiem zapewniony hotel w wysokim standardzie oraz diety na wyżywienie. Rejon działań serwisu - Polska zachodnia-południowa-centralna, przy montażach-remontach urządzeń wyjazdy-podróże po całej Polsce.

Stanowisko samodzielne, zapewniamy wdrożenie i przeszkolenie.

  • przeszkolenie przez serwisanta
  • wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki zależne od ilości instalacji
  • zadaniowy, elastyczny czas wykonywania prac
  • diety na wyżywienie, noclegi w hotelach
  • wyposażenie sprzętowe i samochód serwisowy do podróży służbowych
  • miesięczne przebiegi/podróże - ok. 3000-5000 km
  • średnia miesięczna liczba godzin podróży/pracy - ok. 120 godzin (80-160)

Wymagania

  • umiejętność pracy narzędziami i elektronarzędziami (wkrętarki, wiertarki)
  • uprawnienia SEP E lub gotowość do podjęcia kursu (kurs 1 dzień)
  • dobry stan zdrowia
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • kultura osobista
  • prawo jazdy kat.B

 Mile widziane

  • znajomość zagadnień elektrycznych, mechanicznych
  • uprawnienia SEP E

Prezentacja firmy

Branża : instalacje - utrzymanie - serwis. Obszar działalności : cała Po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony, stała umowa
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
diety
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna