SERWISANT/ MONTER INSTALACJI KLIMATYZACJI

KDM Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Grupa KDM firmą działającą głównie w branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej.

Oferujemy projektowanie, dostawę urządzeń, montaż, uruchomienie oraz obsługę serwisową (gwarancyjną i pogwarancyjną) instalacji sanitarnych.

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy;

Opis stanowiska:

  • Samodzielny serwis urządzeń chłodniczych
  • Samodzielne diagnozowanie awarii oraz ich usuwanie
  • Montaż i uruchomienie nowych urządzeń
  • Serwisy i konserwacja maszyn

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania awarii oraz ich usuwania
  • Umiejętność obsługi sterowników i automatyki
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w młodym zespole
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość korzystania z pakietu Medycznego, Ubezpieczenia Grupowego oraz karty Benefit.

W tytule wiadomości proszę umieścić nazwę stanowiska.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą.

Prezentacja firmy

Oferujemy swoim klientom projektowanie, kompletację dostaw, monta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne