Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• serwis maszyn produkowanych przez Automationstechnik sp z o.o.

• zapewnienie ciągłości produkcji i rozwiązywanie bieżących problemów również u klientów AT

• organizowanie i zarządzanie pracą budowanego zespołu,

• wspomaganie pracy zespołu w przypadku pojawienia się problemów w toku produkcji

• kalibracja i ustawienie maszyn pracujących na podzespołach oferowanych przez AT

• raportowanie przełożonym bieżących problemów i rozwiązań

Wymagania

Oczekiwania stawiane kandydatom:

• dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

• wykształcenie minimum średnie techniczne

• umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych

• umiejętność bieżącego prowadzenia dokumentacji technicznej

• umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych

• analiza sytuacji i rozwiązywanie problemów

• organizacja pracy własnej

• budowanie dobrych relacji z klientem

• uprawnienia SEP do 1 kV

• umiejętność pracy w zespole

• prawo jazdy kat B

• gotowość do wyjazdów służbowych

• dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,

oraz podstawy programowania sterowników PLC

Kontakt drogą elektroniczną przez portal

W CV prosimy umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LimnusWork al. 29 listopada 153/4, 31-406 Kraków dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia."

Prezentacja firmy

Automationstechnik Sp. z o.o. jest zorientowanym na potrzeby Klienta pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1PLN - 2PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji