Human Resources Poland Sp. z o.o.

Serwisant maszyn

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Inne

Opis stanowiska:

  • Instalacja maszyn w zakładach Klientów.
  • Przeprowadzanie podstawowych szkoleń z zakresu obsługi zainstalowanych maszyn.
  • Przeprowadzanie prac serwisowych – naprawy i konserwacje.
  • Kontakt z przedstawicielami handlowymi.
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami.

Wymagane:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia przy serwisie wtryskarek, maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych lub maszyn sterowanych numerycznie.
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i hydraulicznych.
  • Znajomości podstaw zasad mechaniki, automatyki i elektryki.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średnio zaawansowanym.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
  • Chęć uczenia się i pogłębiania wiedzy z zakresu maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych.
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Uprawnienie SEP 1kv.
  • Uprawnienia na obsługę suwnicy.
  • Uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego.

Oferujemy:

  • Współpracę na zasadzie samozatrudnienia.
  • Zadaniowy system pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość samorealizacji i satysfakcji.
  • Niezbędne do wykonywania zadań narzędzia (samochód, komputer, telefon).
  • Perspektywę rozwoju zawodowego.