SERWISANT MASZYN PRZEMYSŁOWYCH

Autojet

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Autojet poszukuje pracownika na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za diagnozę i usuwanie usterek podczas wyjazdów serwisowych. Do obowiązków ww. osoby należeć będzie również uruchamianie urządzeń będących w ofercie firmy.

Wymagania:

  • umiejętność analizy usterek elektronicznych i mechanicznych,
  • znajomość podstaw elektroniki,
  • umiejętność lutowania,
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych ( elektronarzędzi, gwintowanie,
  • szlifowanie)
  • dyspozycyjność (gotowość do pracy dwuzmianowej),
  • komunikatywność,
  • chęć doskonalenia swoich umiejętności,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w innowacyjnym, rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilność zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • szkolenia
  • atrakcyjny system pozapłacowy MULTISPORT.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji ( CV + List motywacyjny ) poprzez przycisk APLIKUJ

Prezentacja firmy

Firma Autojet składa się z dwóch równoległych działów. Dział kons... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Inżynieria