SERWISANT maszyn myjących

Agencja Headhunters

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, producenta nowoczesnych środków chemicznych, który świadczy usługi w zakresie mycia przemysłowego, poszukuje kandydatów z województwa śląskiego na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie napraw, przeglądów urządzeń (urządzeń myjących, pomp, armatury) u klientów na terenie kraju (Polska południowo-zachodnia)
  • udział w montażach i uruchomianiu urządzeń i instalacji wodnych i powietrznych
  • serwis mechaniczny i elektryczny urządzeń

Nasz klient oferuje:

  • stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o mocnej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • szkolenie wprowadzające
  • samochód oraz telefon służbowy

Miejsce pracy: Sosnowiec i okolice

Wymagania

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość mechaniki oraz uprawnienia SEP
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis