SERWISANT MASZYN CNC

CUT Service

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

- serwisowanie maszyn oraz doradztwo techniczne,

- prace instalacyjne oraz montażowe na rzecz klientów firmy,

- przeprowadzanie szkoleń z obsługi maszyn,

- reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami,

- praca w centrali firmy w Bielsku-Białej, a podczas serwisów, instalacji u klientów na terenie całej Polski.

Oferujemy:

- ciekawą i dynamiczną pracę w młodym zespole,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- umowę o pracę,

- niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód,

- szkolenia techniczne,

- kontakt z innowacyjnymi technologiami.

Wymagania

- znajomość podstaw elektroniki i mechaniki,

- dobra znajomość rysunku technicznego,

- umiejętność czytania schematów elektrycznych,

- doświadczenie w obsłudze maszyn CNC lub/i ich naprawie,

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,

- prawo jazdy kat.B,

- samodzielność i inicjatywa w działaniu,

- dyspozycyjność,

- gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

- komunikatywność i otwartość w kontaktach z klientami.

Prezentacja firmy

CUT Service to dynamicznie i prężnie rozwijająca się firma skupio... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 250PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
płatne nadgodziny, premie uznaniowe uzależnione od efektów pracy
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria