Serwisant maszyn budowlanych (Niemcy)

Zeitmann

Niemcy, Paderborn, zagranica

Zeitmann

Miejsce pracy: Niemcy, Paderborn

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta firmy zajmującej się serwisem maszyn budowlanych poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Obowiązki:
- Naprawy i modernizacje maszyn budowlanych,
- Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń,
- Przeprowadzanie napraw maszyn powstałych podczas eksploatacji,
- Przegląd maszyn budowlanych przed sprzedażą.

Wymagania:
- Doświadczenie w naprawie maszyn budowlanych,
- Znajomość budowy maszyn budowlanych tj. koparek, ładowarek, kruszarek, przesiewaczy, walców, spychaczy,
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- Wykształcenie kierunkowe techniczne,
- Ogólna znajomość mechaniki,
- Gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy,
- Mile widziane osoby z własnym samochodem.

Oferujemy:
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
- Pewną i legalną prace na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
- Pracę od zaraz na stałe,
- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.