Serwisant maszyn budowlanych i rolniczych

Intrac Polska Sp. z o.o.

Wolica pod Warszawą, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

CEL STANOWSKA

Profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów w zakresie napraw i obsługi technicznej maszyn budowlanych Klientów. Sprawna i fachowa realizacja zleceń wydawanych przez Koordynatora Serwisu.

ZAKRES OBOWIAZKÓW

1. Naprawa i obsługa techniczna maszyn budowlanych Klienta na podstawie zleceń wydanych przez Koordynatora Serwisu;
2. Pomoc techniczna Klientom;
3. Godne i fachowe reprezentowanie firmy u Klienta;
4. Sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw oraz obsługi technicznej;
5. Przygotowywanie maszyn do odbioru przez Klientów;
6. Wykowywane poleceń przełożonego oraz przestrzeganie zasad i procedur obowiązujących w firmie.
7. Zgłębianie fachowej wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach.

ODPOWEDZIALNOŚĆ

Serwisant odpowiedzialny jest za profesjonalną i kompleksową obsługę Klientów w zakresie napraw i obsługi technicznej. Odpowiedzialny jest za godne i fachowe reprezentowanie firmy podczas realizacji zadań zleconych przez koordynatora Serwisu.

Odpowiedzialny jest za zgodne z harmonogramem raportowanie swojej pracy do bezpośredniego przełożonego. Odpowiedzialny jest za utrzymanie porządku na warsztacie oraz w samochodach służbowych.

WYMAGANIA

Od Serwisanta wymagane jest minimum średnie wykształcenie techniczne oraz praktyczna znajomość z zakresu napraw maszyn budowlanych.

Prezentacja firmy

www.intrac.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Rolnictwo