Serwisant klimatyzacji - obsługa techniczna obiektów

Mastherm

Jastrzębie Zdrój, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnię osobę na stanowisku serwisant klimatyzacji.

Zakres obowiązków:
- wykonywanie przeglądów instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych
- nadzór nad bieżącą eksploatacją tych urządzeń ? usuwanie awarii
montaż nowych urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
-wykonywanie prac w ramach utrzymania ruchu

Oczekiwania:
- podstawowa wiedza z zakresu elektryki
- prawo jazdy kat B
- dyspozycyjność z powodu nienormowanych godzin pracy

Mile widziane:
- wykształcenie techniczne
- podstawowa wiedza z zakresu chłodnictwa, mechaniki, hydrauliki

Lokalizacja:
- Jastrzębie Zdrój lub okolice

Oferta:
- stała praca w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
- bezcenne doświadczenie i możliwość podnoszenia kwalifikacji
- atrakcyjne wynagrodzenie

CV, List motywacyjny wraz ze zdjęciem proszę przesłać na maila

Prezentacja firmy

Mastherm to grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów <br/>z br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Do ustalenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis