Serwisant - Kierowca - Magazynier

P.H.P.U. Zuber

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Z naszego doświadczenia wynika, że idealnym kandydatem jest kulturalna osoba tzw. „złota rączka”, która posiada doświadczenie w majsterkowaniu, potrafi bezpiecznie prowadzić samochody do 3,5t oraz zna zasady gospodarki magazynowej.

W zakresie obowiązków pracownika jest min. montaż sprzętu RTV, AGD, mebli, akcesorii łazienkowych, artykułów szkolnych i biurowych w obiektach na terenie całego kraju.

Wymagania

Wymagamy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, (mile widziane uprawnienia do 1kV, na montaż butli gazowych, itp.), rzetelnego uczciwego wykonywania powierzonych obowiązków, , umiejętności sprawnego posługiwania się młotkiem, wiertarką i poziomicą, kreatywnego myślenia przy rozwiązywaniu problemów u klienta.

Mile widziana znajomość sprzętu komputerowego w zakresie podstawowym.

Oferujemy:

Wysokie wynagrodzenie podstawowe plus nagroda uznaniowa zależna od jakości pracy kandydata, praca w magazynie od pon-pt w godz. 9.00-17.00 plus dodatkowe wynagrodzenie za delegacje służbowe oraz montaż sprzętu u odbiorcy.

Nasi najlepsi montażyści zarabiają nawet 5000zł/mc.

Nas do pracy  motywują nas wyłącznie pieniądze oraz satysfakcja z ich zarabiania...nic więcej i kropka!

Warunkiem rozpatrywania oferty pracy jest przesłanie !!!kwestionariusza osobowego!!!
z naszej strony za pomocą przycisku APLIKUJ

Prezentacja firmy

przetargi na dostawy sprzętu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatkowo premie za delegacje
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców