Serwisant kas fiskalnych

ELPRO

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Serwisant / Wdrożeniowiec kas fiskalnych - elektroników lub inne osoby o wykształceniu bądź doświadczeniu technicznym, dla których urządzenia elektroniczne i ich obsługa mogą być zawodową pasją.

Podstawowe obowiązki zatrudnionej na tym stanowisku osoby:
- instalacja, konfiguracja i wdrożenia urządzeń fiskalnych oraz sprzętu towarzyszącego (m.in. programowanie urządzeń, szkolenie personelu)
- instalacja terminali kart płatniczych
- bieżący kontakt z klientem w zakresie obsługi technicznej i serwisowej sprzętu
- pomoc telefoniczna dla użytkowników urządzeń
- obsługa zgłoszeń serwisowych
- naprawa urządzeń fiskalnych oraz innych urządzeń peryferyjnych
- prowadzenie dokumentacji serwisowej w formie elektronicznej i papierowej
- wykonywanie przeglądów okresowych oraz innych usług na życzenie klienta
- wysoka jakość świadczonych usług, dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Miejsce wykonywania pracy - w siedzibie firmy oraz u klientów - głównie Łódź i okolice, okresowo na terenie województwa łódzkiego.

Oferujemy:
- stosowne przeszkolenia
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- pracę w młodym i energicznym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- ogólnej wiedzy elektronicznej i/lub informatycznej
- wykształcenia lub pasji związanej z szeroko pojętą techniką
- umiejętność obsługi komputera na poziomie użytkownika
- sumienności i odpowiedzialności
- wewnętrznej motywacji do działania
- komunikatywności
- umiejętności przekazywania wiedzy
- umiejętności pracy pod presją czasu
- posiadania prawa jazdy kategorii B - warunek konieczny

Oczekiwania uzupełniające:
- doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży
- umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami
- ogólna wiedza dotycząca funkcjonowania firm
- podstawowa wiedza podatkowa
- brak nałogów

Prezentacja firmy

Firma ELPRO istnieje na rynku od 1996r. i specjalizuje się w dystrybucji... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis