Serwisant / Inżynier serwisu

Doradztwo Personalne Ilona Lizak

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, dostawcy unikalnych rozwiązań – sprzętu stosowanego w laboratoriach i w przemyśle, w regionie Północno - Zachodniej Polski poszukujemy:

Serwisanta / Inżyniera Serwisu

Serwisant będzie odpowiedzialny za szkolenie personelu klientów, serwisowanie urządzeń laboratoryjnych użytkowanych u klientów, prowadzenie testów diagnostycznych tych przyrządów w zakresie ich kwalifikacji instalacyjnej, operacyjnej, sprawnościowej.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się, międzynarodowej strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie, narzędzia (samochód służbowy, laptop, telefon) i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji i osobisty rozwój na odpowiedzialnym stanowisku, także poprzez uczestnictwo w szkoleniach w kraju i za granicą.

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Wymagania

• wykształcenie wyższe / ew. średnie o profilu chemicznym, mechanicznym, elektrycznym, z zakresu technologii, inżynierii procesowej

• znajomość podstaw elektroniki będzie dodatkowym atutem

• zdolności manualne i zmysł techniczny

• umiejętność komunikowania się w języku angielskim

• umiejętności interpersonalne umożliwiające kontakt z użytkownikami serwisowanej aparatury

• prawo jazdy kat. B, gotowość do odbywania podróży służbowych

• umiejętność obsługi komputera (Office)

Prezentacja firmy

<br/>Nasza firma powstała w 2001 roku. Mamy za sobą wiele projektów rekr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria