Serwisant/Instalator - KRAKÓW

EXPANDER

KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy na terenie Krakowa kandydata na stanowisko SERWISANT/INSTALATOR urządzeń sieciowych i innej infrastruktury IT.

Forma zatrudnienia to współpraca na zasadzie firma - firma.

Wymagania

- znajomość aspektów telekomunikacyjnych
- znajomość działania sieci komputerowych
- znajomość zagadnień Audio - Video
- znajomość technik okablowania strukturalnego - miedzianego i światłowodowego
- orientowanie się w nowościach dotyczących technologii IT
- duża dyspozycyjność (praca również poza Krakowem)
- prawo jazdy kat. B
- umiejętność pracy w środowisku stresowym
- samodyscyplina
Wszelkie niezbędne do podjęcia pracy informacje zostaną przekazane wybranemu kandydatowi na etapie szkoleń przed podjęciem pracy.

Mile widziane certyfikaty instalatora niskoprądowych systemów kablowych jak również uprawnienia SEP.

Prezentacja firmy

Expander – na rynku nieprzerwanie od 2001 roku. Specjalizujemy się w bu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems