Serwisant instalacji

Faktoria Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Stanowisko: Serwisanta instalacji wentylacji mechanicznej, systemów klimatyzacyjnych oraz instalacji hydraulicznych wody lodowej oraz centralnego ogrzewania:

Obowiązki

  • wykonywanie przeglądów instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych i grzewczych
  • nadzór nad bieżącą eksploatacją tych urządzeń – usuwanie awarii
  • montaż nowych urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • wykonywanie prac w ramach utrzymania ruchu na innych urządzeniach i instalacjach sanitarnych

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • znajomość zagadnień z zakresu: automatyki układów wentylacyjno – klimatyzacyjnych
  • znajomość budowy i zasady działania urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych (systemy SPLIT, MULTI-SPLIT, VRF, agregaty wody lodowej, centrale wentylacyjne)
  • znajomość obsługi urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
  • znajomość budowy i zasady działania hydraulicznych instalacji wody lodowej oraz centralnego ogrzewania
  • znajomość podstaw mechaniki
  • wymagane doświadczenie (minimum 2 letnie) na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kategorii B
  • zaangażowanie i motywacja do pracy

Prezentacja firmy

Założeniem naszej spółki – Faktoria Sp. z o.o. – jest realizacja robót b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kontrola jakości