Serwisant - HelpDesk [także zdalnie]

Propark Wiesław Górski

BĘDZIN, 42-500 , śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Propark z siedzibą w Będzinie poszukuje kandydata na stanowisko technika serwisanta pomocy zdalnej [bez wyjazdów]. Możliwość pracy zdalnej.

Zakres obowiązków:
- wstępna, zdalna diagnoza problemów
- bieżąca pomoc telefoniczna i przez internet naszym klientom w zakresie informatycznej i elektryki/elektroniki (pomoc w sprawdzeniu połączenia kabli, wtyczek itp - zdalnie przez telefon)
- prowadzenie rejestru serwisów i tworzenie raportów
- bieżące zgłaszanie działowi technicznemu problemów i szczegółów z nimi związanych
- pomoc zdalna w zakresie naszych programów, diagnoza problemu, szukanie rozwiązań
- kontakt z klientami w celu sprawdzenia czy są jakieś uwagi/problemy/pytania
- rozwijanie dokumentacji technicznej na podstawie własnych doświadczeń

Część pracy lub całość (dla osób, które będą potrafiły pracować wydajnie w takiej formie) może być wykonywana zdalnie.

Oferta skierowana dla osób lubiących samodzielną pracę, kontakt telefoniczny, znające dobrze kwestie techniczne (elektryka, elektronika, informatyka). Osoba na tym stanowisku musi przede wszystkim lubić rozwiązywać problemy. Na tym będzie głównie polegała jej praca.

Dla najlepszych istnieje możliwość awansu. Jeżeli chcesz się rozwijać, być coraz lepszym to także jest to dobre miejsce dla Twojego rozwoju. Pokażemy Ci jak podchodzić do problemów, jak je rozwiązywać najlepiej, jak organizować swoją pracę.

Wymagania

- dobra znajomość obsługi komputera (office, konfiguracja sieci, ustawień, naprawa systemu)
- podstawy elektryki (mierzenie miernikiem) i elektroniki (znajomość pojęć napięcie stałe, zmienne, sygnały cyfrowe, analogowe)
- systematyczność i samodzielność w działaniu
- umiejętność logicznej analizy [niezbędne przy rozwiązywaniu problemów]
- szybkie kojarzenie faktów
- dobra organizacja pracy
- chęć ciągłego rozwoju
- dobra znajomość pakietu MS Office
- sumienność, dokładność, terminowość
- umiejętność pracy pod presją czasu
- lojalność
- dyspozycyjność [do tygodniowych dyżurów, poza standardowymi godzinami pracy]

Mile widziane:
- podstawy programowania w dowolnym języku
- podstawy elektroniki (lutowanie, czytanie schematów, diagnoza elektroniki)

Prezentacja firmy

Firma PROPARK jest polskim liderem w produkcji profesjonalnych systemów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis