Opis stanowiska pracy

• Wykonywanie napraw i obsługa serwisowa klientów ,
• Realizacja przeglądów i montaż sprzętu,
• Realizacja planów sprzedażowych,
• Identyfikacja oczekiwań i potrzeb klientów,
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Wymagania

• Minimum 3 - letnie doświadczenie - warunek konieczny, doświadczenie w naprawach i serwisie sprzętu AGD lub gastronomicznego będzie znaczącym atutem,
• Wykształcenie min. Średnie-techniczne.
• Uprawnienia elektryczne oraz gazowe,
• Umiejętność planowania i samokontroli,
• Łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych,
• Samodzielność i inicjatywa,
• Wysoki poziom przedsiębiorczości i zaangażowania,
• Zmysł techniczny,
• Czynne prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma została założona w 1989 roku. W ciągu 26 lat istnienia stał... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi