serwisant filtrów wody systemów uzdatniania wody obsługa po sprzedażowa BYTOM KATOWICE GLIWICE

I. Green Filter II. Rad-Mir s.c.

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

- wykonywanie serwisów systemu uzdatniania wody
- utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
- usługi pogwarancyjne i gwarancyjne odsprzedaż usług i produktów
tel 885400700

Wymagania

-prawo jazdy B
-znajomość systemu nawigacji Automapa
-znajomość obsługi urządzeń pocket PC
-mile widziana znajomość rozmów handlowych
-mile widziana znajomość zaawansowana obsługa użytkowa samochodu
-okres przygotowania zawodowego 7 dni
- obsługa serwisowa klientów z śląskie opolskie dolnośląskie małopolskie łódzkie świętokrzyskie (gotowość do wyjazdów 2-3dniowych)

Prezentacja firmy

Firma GREEN FILTER ma swoją siedzibę w Gorzowie Wlkp., gdzie zajm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi