Serwisant - elektryk / automatyk - klimatyzacja, wentylacja, automatyka budynków

Klimbest

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań realizowanych na tym stanowisku:

  • Montaż / instalacja maszyn i urządzeń wiązanych z wentylacją
  • Montaż / serwis central wentylacyjnych
  • Montaż układów automatyki, wentylacji, budynkowej, monitorowania
  • Prace serwisowe, okresowe przeglądy, wykonywanie napraw bieżących i awaryjnych
  • Zadania wynikające z bieżących potrzeb i organizacyjnych

Praca głównie na terenie województwa małopolskiego, podkarpacia.

Zatrudnimy absolwentów Technikum Elektrycznego, Elektronicznego, Mechanicznego.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne, elektryczne lub pokrewne profilowe
  • dobra znajomość zagadnień elektrycznych
  • umiejetność czytania rysunków technicznych, schematów
  • prawo jazdy kategorii B
  • zamieszkanie w Krakowie lub najbliższej okolicy
  • dyspozycyjność, dokładność i sumienność w realizowanych zadaniach
  • brak przeciwskazań do prac na wysokościach i podestach ruchomych

Mile widziane

  • znajomość zagadnień automatyki przemysłowej
  • znajomość branży klimatyzacyjnej
  • znajomość branży instalacji
  • znajomość branży budowlanej
  • uprawnienia do prac wysokościowych
  • uprawnienia SEP elektryczne lub energetyczne G2

Prezentacja firmy

Klimbest – jest specjalistyczną firma w zakresie systemów klimatyzacji k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Po okresie próbnym na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis