Serwisant Elektromonter na przeglądy techniczne

P.U.H. Fisnet

Częstochowa i okolice , śląskie

Opis stanowiska pracy

Praca Polega na przeglądach sieci energetycznej niskiego napięcia w Częstochowie oraz jej okolicach w obrębie do 100km.

Od Pracownika wymagamy:

Uprawnień SEP do 1kv (warunek konieczny)
Prawo jazdy kat. B
Rzetelności
Sumienności
Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
Umiejętności organizacji czasu pracy
znajomość obsługi komputera (warunek konieczny)

Opis pracy:

Osoba wykonująca tą pracę musi przejść linię napowietrzną sieci energetycznej niskiego napięcia, wykonać parę zdjęć każdego słupa należącego do danej linii, według podanych kryteriów inwestora, wykonać pomiar GPS, a na koniec nanieść wykonane pomiary na rysunek. Przeglądy dotyczą również szaf ze złączami kablowymi.

Mile widziany są osoby z własną działalnością gospodarczą.

Firma wyposaża pracownika w służbowy samochód oraz niezbędny sprzęt do wykonywania pracy. Wynagrodzenie adekwatne do ilości wykonanych przeglądów od 1600 zł do 2500 zł netto plus ewentualne premie.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi, teletechnicznymi, s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 600PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Energetyka