Serwisant drukarek komputerowych

Berolina Galicja

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

serwis, naprawa, konserwacja drukarek laserowych, atramentowych,
diagnostyka, konsultacja serwisowa, doractwo sprzętowe,

pobranie sprzętu i zwrot po wykonaniu usługi ewentualna konfiguracja sprzętu,

materiały eksploatacyjne doractwo, wymiana, sprzedaż dostawa.

praca na terenie Krakowa

Wymagania

Min. wykształcenie średnie zawodowe, znajomość zagadnień elektrotechnicznych, prawo jazdy kat.B podstawowa znajomość języka angielskiego. Nie palący dobry stan zdrowia, dyspozycyjność, komunikatywność .

Prezentacja firmy

Firma działa na rynku serwisu drukarek od 1997 roku. Szerokie gro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems