Serwisant do przyuczenia – szkolenie w Polsce i za granicą

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Dołącz do zespołu naszego klienta jeśli:

  • Interesujesz się zagadnieniami technicznym i chcesz pogłębiać swoją wiedzę.
  • Szukasz pierwszej pracy lub chcesz się przebranżowić.
  • Chcesz zostać zostać samodzielnym Serwisantem obsługującym klientów z firm produkcyjnych o profilu przemysłowym.
  • Cenisz sobie możliwość nauki od profesjonalistów z Polski i za granicy.
  • Cenisz sobie stabilną pracę.

Ta oferta może być dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Diagnostyka i naprawa maszyn w siedzibie klienta - działania głównie na terenie Polski, pojawią się także wyjazdy zagraniczne.
  • Uruchomienia dostarczonych maszyn.
  • Szkolenia pracowników wskazanych przez klienta.
  • Przygotowywanie raportów z wykonanych prac.

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie techniczne średnie lub wyższe.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego. Preferowany poziom umożliwiający komunikację w strukturach międzynarodowych i zrozumienie szkoleń prowadzonych przez specjalistów z centrali firmy. Jeśli do tej pory nie miała/eś zbyt wielu okazji aby używać języka angielskiego w pracy - aplikuj ! Nasz klient jest także otwarty na osoby, które w trakcie zatrudnienia nadrobią zaległości językowe.
  • Zmysł techniczny.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego (2D i 3 D).
  • Znajomość schematów elektrycznych/ elektronicznych oraz pneumatycznych.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Chęć nauki.
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.
  • Prawo jazdy kat.B.
  • Doświadczenie w branży przemysłowej związanej z produkcją będzie dodatkowym atutem.
  • Pracowitość.
  • Zaangażowanie.

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia na stanowisku Serwisant. Klienci to firmy produkcyjne o profilu przemysłowym.
  • Profesjonalne szkolenie wprowadzające dostosowane do Twoich potrzeb. Szkolenia przewidziane są zarówno w kraju jak i za granicą.
  • Współpracę z doświadczoną kadrą specjalistów z Polski i za granicy, otwartą na dzielenie się wiedzą. Zanim uzyskasz samodzielność, otrzymujesz pełne wsparcie pracując wspólnie z zespołem ekspertów.
  • Pracę w oddziale polskim będącym filią międzynarodowej firmy.

Oferta dotyczy pracy stałej. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta.

Prowadzimy rekrutację on-line.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Numer referencyjny: SP/02/2021/BSB/AM
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.