Serwisant automatów

InPost S.A.

Kraków, małopolskie

InPost S.A.

Miejsce pracy: Kraków

InPost jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim. Dzięki pasji i zaangażowaniu blisko 7000 Zespołu wspólnie rozwijamy nowoczesne usługi pocztowe.. Jesteśmy laureatem międzynarodowej nagrody World Mail Awards oraz XVIII edycji konkursu TERAZ POLSKA.

Twoje zadania

  • Konserwacje i naprawy paczkomatów (automaty pocztowe),
  • Nadzór nad kontrolą jakości w zakładach produkcyjnych,
  • Testowanie paczkomatów, urządzeń elektronicznych i oprogramowania,
  • Modernizacje paczkomatów,
  • Przygotowywanie dokumentacji.

Oczekujemy

  • Wykształcenie średnie w zakresie elektroniki, automatyki, pokrewne lub wyższe,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innego języka,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych po Polsce i za granicą,
  • Umiejętność diagnozowania usterek,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Uprawienia SEP 1kV mogą stanowić dodatkowy atut,
  • Zaangażowanie i wysoka kultura osobista, solidność,
  • Podstawowa wiedza z zakresu IT,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność przeprowadzania szkoleń będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Praca w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce,
  • Przyjazna i twórcza atmosfera pracy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
InPost S.A. InPost S.A. InPost S.A.