Service Operations Manager (ITSM)

Workforce Logiq

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta w Krakowie – międzynarodowej firmy będącej liderem w branży elektryczno-automatycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główny zadaniem tego stanowiska będzie zapewnienie działania globalnego serwisu poprzez wdrażanie nowych wymagań, utrzymanie aplikacji oraz zapewnienie trwałości i stabilności funkcjonowania.

Zadania:

• Przeprowadzanie zadań związanych z konfiguracją aplikacji (HPSM)

• Definiowanie i projektowanie procesów

• Zbieranie wymagań i tworzenie dokumentacji

• Przeprowadzanie analizy biznesowej nowych wymagań

• Przeprowadzenie spotkań rady doradczej w ramach wprowadzanych zmian

• Koordynacja testów systemu

• Prowadzenie oraz mentoring zespołu

• Prowadzenie komunikacji z rożnymi zespołami, zainteresowanymi stronami na różnych poziomach oraz różnych lokalizacjach w ramach organizacji

• Komunikacja oraz koordynacja współpracy z zewnętrznymi dostawcami

• Radzenie sobie z eskalacjami

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe informatyczne

• Minimum 2 lata doświadczenia w zakresie wsparcia serwisu IT

• Minimum 4 lata doświadczenia w IT

• Praktyczne doświadczenie w zakresie procesów ITIL Change Management

• Znajomość ITIL Service Lifecycle Practices – mile widziany Certyfikat ITIL v3

• Doskonałe zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów

• Doskonałe zdolności komunikacyjne

• Bardzo dobra wiedza na temat architektury infrastruktury oraz aplikacji IT

• Biegła znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

• Praktyczna znajomość administracji Windows Server

• Znajomość HP Service Manager lub innych systemów ITSM (BMC Remedy, Service Now)

• Dobra znajomość MS SQL 2005/2008

• Praktyczna znajomość języków skryptowych, zwłaszcza JavaScrit

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inną formę współpracy np. B2B)

• Inspirującą pracę w międzynarodowym środowisku w firmie zorientowanej na pracownika

• Przyjazne środowisko pracy

• Możliwość rozwoju ścieżki kariery i dostęp do ciekawych szkoleń

• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o doświadczenie i umiejętności

• Dodatkowe benefity (ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie)

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems