Service Manager (producent drzwi i bram garażowych i przemysłowych)

Trenkwalder

Tarnowo Podgórne, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne
Obowiązki:
  • organizacja i rozbudowa pracy działu serwisowego firmy na terenie Polski,
  • koordynacja oraz zarządzanie pracą działu serwisu (w tym również organizacja pracy podległego zespołu serwisantów),
  • nadzór nad przygotowaniem i przekazaniem klientom prawidłowej dokumentacji technicznej i podwykonawczej,
  • współpraca z klientami firmy oraz nadzorowanie współpracy w zakresie serwisu i napraw,
  • weryfikacja doboru części zamiennych oraz analizowanie danych odnośnie rezultatów podejmowanych prac serwisowych.

Wymagania:
  • doświadczenie min. 2-letnie w pracy na podobnym stanowisku lub kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale serwisu w branży przemysłowej (np. serwis bram, technika grzewcza, wentylacje, serwis urządzeń dźwigowych itp),
  • dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja),
  • motywacja do rozwoju działu serwisu firmy na terenie Polski,
  • wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe z zakresu mechaniki i budowy maszyn lub pokrewne),
  • komunikatywność, zdolności przywódcze, umiejętność budowania relacji z klientami i zespołem,
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu.

Oferujemy:
  • pracę dla europejskiego producenta systemów drzwi oraz bram dla sektora przemysłowego,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne do wykonywania codzienne pracy narzędzia,
  • pełen pakiet szkoleń produktowych w oddziale zagranicznym (delegacja do oddziałów firmy),
  • pracę stacjonarną (90% czasu w biurze, 10% czasu w terenie),
  • pakiet benefitów socjalnych (m.in. karta sportowa oraz pakiet medyczny).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy