Service Engineer

Michael Page

Warszawa, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta poszukujemy bardzo doświadczonego Inżyniera Serwisu specjalizującego się w obsłudze oraz serwisowaniu sprzętu RTG.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu konserwacji i zarządzania technologią medyczną zarówno w szpitalach publicznych, jak i prywatnych.

Opis stanowiska

* Prowadzenie napraw i konserwacji urządzeń RTG zgodnie z harmonogramem przedstawionym przez firmę;
* Współpraca z innymi pracownikami serwisu, wsparcie techniczne, udzielanie konsultacji;
* Prawidłowe prowadzenie dokumentacji serwisowej zgodnie z wytycznymi (raporty serwisowe, protokoły itp.);
* Staranne i niezwłoczne rozliczanie z/na magazynie części zamiennych pobranych / wymienionych w trakcie prowadzonych napraw;
* Serwis urządzeń RTG;
* Wsparcie sprzedaży usług serwisowych;
* Rzetelne i staranne rozliczanie czasu pracy;
* Udział w szkoleniach organizowanych przez firmę;
* Dbałość o dobre relacje z klientami / użytkownikami sprzętu;
* Dbałość o dobry wizerunek firmy;
* Odpowiedzialność służbowa / materialna za powierzone narzędzia serwisowe;

Profil kandydata

* Minimum 10-letnie doświadczenie w serwisowaniu urządzeń RTG;
* Znajomość branży medycznej i reguł w niej panujących;
* Biegła znajomość języka angielskiego;
* Elastyczność związana z dużą częstotliwością podróży służbowych - również podróże zagraniczne;
* Posiadanie wiedzy technicznej z zakresu maszyn RTG, umiejętność rozwiązywania również zaawansowanych problemów technicznych;
* Umiejętność planowania zadań oraz wywiązywania się z danych terminów;
* Umiejętność pracy pod presją czasu;

Oferujemy

* Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy;
* Zestaw narzędzi serwisowych;
* Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków;
* Nagrody okolicznościowe i premie uznaniowe;
* Odzież ochronna i służbowa;

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page