Service Desk Specialist

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1131946

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

IT Service Desk Specialist

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt B2B
Stawka: 6500 – 9500 PLN net + VAT / miesiąc

Zadania:

  • Wspieranie klientów i partnerów na 1. linii wsparcia różnymi kanałami komunikacji, tj. email, chat, ServiceNow, telefon;
  • Koordynacja zgłoszonymi problemami i upewnianie się, że są one obsługiwane w odpowiednim czasie oraz zgodnie z wyznaczonymi standardami SLA;
  • Działanie jako pierwsza osoba kontaktu w rozwiązywaniu problemów użytkownika końcowego;
  • Udzielanie odpowiednich informacji klientom i bieżące rozwiązywanie ich problemów;
  • Poszerzanie technicznej wiedzy dotyczącej obsługiwanych produktów i usług IT, jak również przekazywanie jej użytkownikom końcowym / klientom;
  • Identyfikacja i ustalanie priorytetów rozwiązywania otrzymanych zgłoszeń;
  • Rozwiązywanie krytycznych incydentów;
  • Przestrzeganie zasad prawidłowej obsługi klienta w kontakcie z użytkownikiem;
  • Realizacja indywidualnych i zespołowych KPI;
  • Aktualizacja CRM i prawidłowa rejestracja wszystkich aktywności związanych z pracą z klientem.

Wymagania:

  • Doświadczenie w środowisku Service Desk;
  • Znajomość zagadnień związanych z Service Desk Operations, Change / Request / Incident Management;
  • Biegła obsługa i znajomość podstawowych aplikacji biurowych (MS Office itd.);
  • Zaawansowana znajomość zasad i prawidłowych praktyk związanych z Obsługą Klienta;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Biegły angielski (min. B2+/C1);
  • Mile widziane: ITIL Foundation, doświadczenie z ServiceNow/Remedy/HP, Windows7/10.

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o umowę B2B;
  • Możliwość długofalowej współpracy;
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie do 9 500 PLN net + VAT / miesiąc;
  • Możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych (m.in. Multisport i pakiety medyczne).

Jeśli powyższe ogłoszenie brzmi interesująco lub chciałbyś dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie oczekiwań klienta wobec potencjalnych kandydatów, prześlij swoje CV lub skontaktuj się bezpośrednio z Miłoszem, który prowadzi ten projekt rekrutacyjny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland